Jdi na obsah Jdi na menu

konec srpna

tak srpenec vlastně končí a s ním i prázdniny a léto.  počasí šílí a buď je vedro na padnutí nebo, jako včera, zima jak v ruským filmu a prší.  přitom koně jsou pořád obalený komárama.  jezdit chodím zas jen občas a víc do kruhovky.  jednou jsme taky jezdili po zahradě jako po jízdárně. tři by jsme se v kruhovce mačkali.  Honza byl moc hodný a chodil jako panenka. jen si zase málem rozbil hubu i se mnou.  zkoušela jsem ze sedla otevřít pásku a zase za sebou zavřít.  otevřít šlo. zavřít zvenku taky, ale zevnitř ani náhodou. přece jen natlačit koně v rohu do pásky, ve který bývá elektrika, není sranda.  jela jsem si ven pro dlouhý bič, abych vyhnala zbytek koní. to jsem sice udělala, ale za chvilku byli zpátky a zas pryč a zase zpátky a takhle jsme to dělali docela dlouho.

včera byla Terka s Luckou jezdit ve Ždánicích a já s Honzou jela taky. vlastně oni se mnou. avií.

Honzovi se tam moc nelíbilo. pořád koukal po koních a z povrchu jízdárny taky nebyl zrovna štěstím nakřivo.  kupodivu mu ale kamínky zas moc nevadili. myslela jsem, že to bude horší.  byla s námi zase Ivča s foťákem, takže tady spousta parádních fotek.   nakonec se s tím vším vyrovnal a celkem s ním byla domluva.

Myšák se úspěšně učí nacválávat na pobídku nohama a "hop" .  už to není nacválání jen tím, že ho rozhodím tak, že mu nezbyde nic jinýho.  šikovný koník! 

do kruhovky už máme branku, takže mužem trénovat i na trail. 

Ajda se po operaci krásně zotavila a už ani nemusí nosit límec. je to zas ta stará ještěrka.

a tady pár fotek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář